SilverFast od firmy LaserSoft Imaging

SilverFast od firmy LaserSoft Imaging

19.10.2019

7. ročník veletrhu současné fotografie FotoExpo 2019, který se konal 19.10. 2019 v Národním domě na Vinohradech, byl určený všem příznivcům fotografické techniky, fotografie, grafiky a tisku, které byly na tomto veletrhu prezentovány.

FotoExpo 2019, stánek SilverFast, foto: Ivo Šilhavý

Na FotoExpo 2019 byla také přítomna firma LaserSoft Imaging s vlastní  prezentací skenovacího softwaru SilverFast, sféricke foto zde


18.10.2019
Se skenerem Epson Perfection V750 Pro  i s mnoha jinými typy skenerů máte skenovací hardware,
který Vám v kombinaci s kalibrační tabulkou SilverFast 8 (proklik zde) umožní tisknout
se stejnou barevností a brilancí jako profesionál.
Více se dozvíte  na 7. ročníku veletrhu současné fotografie FotoExpo 2019,
který se koná 19.10. 2019 v Národním domě na Vinohradech,
Laser Soft Imaging je u stánku 14, vedle Majakovského sálu.

SilverFast.com – kalibrační tabulka it8 se skenerem Epson Perfection V750 Pro . Foto: Petr Šálek


17.10.2019

7. ročník veletrhu současné fotografie FotoExpo 2019, který se koná 19.10. 2019 v Národním domě na Vinohradech, je určený všem příznivcům fotografické techniky, fotografie, grafiky a tisku, které budou na tomto veletrhu prezentovány. Nebudou chybět ani odborné semináře, workshopy a bohatý doprovodný program.
Na FotoExpo 2019 bude také přítomna firma LaserSoft Imaging s vlastní  prezentací skenovacího softwaru SilverFast. Pokud vás zajímá skenování, navštivte toto stanoviště.

Na plánku je červenou barvou zvýrazněno, kde se můžete se softwarem SilverFast seznámit.


SilverFast – průkopník a expert v oblasti digitálního zpracování obrazu

 

SilverFast je známý jako průkopnický software na skenování a zpracování obrazu.

LaserSoft Imaging – SilverFast – skenování bez hranic

SilverFast od firmy LaserSoft Imaging celosvětově využívají více než 3 miliony lidí ve 160 zemích.  Tento hlavní produkt SilverFast, vyznamenaný mnoha cenami, nabízí  v pravidelných intervalech významné technické inovace, které jsou zčásti patentované.

Soukromí uživatelé a profesionální fotografové používají především skenovací software SilverFast k digitalizaci veškerých druhů filmových předloh v nejvyšší možné kvalitě. SilverFast obdržel cenu EDP “Best Color Management Software” za zvýšení rozsahu hustoty u skenerů využitím “Multi-Exposure®” a za automatické vytváření ICC-profilů. Kulturní instituce jako Museum of Modern Arts, Metropolitan Museum nebo London Metropolitan Archive využívají software SilverFast Archive Suite k digitalizaci a archivaci svých sbírek.

SilverFast – optimálmí skenovací software od firmy LaserSoft Imaging


Více o programu FOTOEXPO 2019 se dozvíte zde:

FOTOEXPO 2019 – i fotografie má svůj svátek!

Přemýšleli jste někdy jaké to je být uprostřed sportovního zápolení na olympijských hrách a mít přitom možnost zachytit emoce, které jsou všude kolem? To nadšení, očekávání, euforie i zklamání, slzy štěstí i zármutku nad skvělým či nepovedeným výkonem, možnost zachytit okamžiky, na které se čeká dlouhé čtyři roky a pro někoho jsou jen jednou za život …

Mine Kasapoglu to štěstí měla už devětkrát. Má za sebou nafocení pěti zimních a čtyř letních olympijských her a pěti olympijských her mládeže. Specializuje se na fotografie závodů Světového poháru v alpském lyžování a snowboardu a navíc je i Red Bull fotografkou. Více než šest let spolupracovala s tureckou Vogue na portrétech umělců a sportovců. Její fotografie byly vystaveny po celé Evropě, včetně olympijského muzea v Lausanne ve Švýcarsku. Pokud chcete vidět Mine osobně a nechat se unést jejím vyprávěním a dechberoucími fotografiemi, přijďte na největší fotografickou událost podzimu – FOTOEXPO 2019. Už sedmý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie se bude konat 19. 10. 2019 v Národním domě na Vinohradech a představí to nejlepší ze současné fotografické tvorby, fotografické techniky a příslušenství, ale hlavně spoustu inspirace a zábavy.

Program festivalu je nebývale pestrý, na své si přijde každý fotograf. Příznivce krajinářské fotografie potěší ti z nejpovolanějších, a to Jan Šmíd, který v loňském roce získal nejprestižnější evropský titul Master QEP nebo uznávaný Daniel Řeřicha, který se v poslední době zabývá i černobílými minimalistickými snímky krajiny či architektury. Krajinářskou astrofotografii pak přiblíží Petr Horálek.  Přes 350 mezinárodních ocenění v nejprestižnějších fotografických soutěžích po celém světě obdržel Martin Krystýnek, který ukáže svou tvorbu a povypráví jaká úskalí vedla k titulu Nude Photographer of the Year 2015.

Výrazná osobnost české, nejen fotografické scény Adolf Zika, proslulý především nádhernými fotografiemi černobílých aktů, se ve svém volném čase zabývá street fotografií a dokumentem. Jeho poutavé příběhy a zážitky z focení této umělecké disciplíny si mohou návštěvníci poslechnout ve velkém sále. Jan Šibík, náš nejlepší reportážní fotograf, představí svou pátou samostatnou monografii Jan Šibík – 1989, která vychází k 30. výročí revoluce a zaznamenává pád komunismu ve střední Evropě. Talentovaný Miloš Nejezchleb, věnující se umělecké konceptuální fotografii, se pochlubí svými fotografiemi, které jsou charakteristické svou barevností a výtvarným pojetím. O příbězích ukrytých ve fotografiích, plné dobrodružství, odvahy, lásky, bolesti i smrti bude vyprávět oblíbená portrétní fotografka Karolina Ryvolová, pro jejíž tvorbu jsou význačné originální kostýmy, které částečně tvoří sama. Akty vás provede vyhledávaný fotograf Jan Černý společně s Vlastimilem Kulou, vedle Jana Saudka jediným žijícím Čechem, kterému vydalo nakladatelství Taschen monografii.

Pokud chcete prohloubit své znalosti, tak navštivte některý z mnoha workshopů a seminářů. Týkat se budou například focení portrétu v přirozeném či umělém světle, aktu, svatební fotografie, postprodukce, panoramatické fotografie krajiny, krajinářské astrofotografie, malování světlem, focení architektury, fashion fotografie, výběru monitorů, zábleskové techniky, food fotografie, hudební fotografie, sportovní a street fotografie.

Po loňské premiéře je opět zařazena oblíbená sekce Cestovatelské fotografie, která představí jedinečné zážitky zachycené fotografy cestovateli. Čekají na vás nevšední a poutavá vyprávění ze života islandských pastevců, Namíbie a Botswany, Cookových ostrovů, Skotska nebo  nejděsivějšího místa v Itálii, Poveglie – Ostrova smrti. Dozvíte se také, jaké to je mít cestování jako životní styl nebo jestli vás může travel blog uživit.

Mezi fotografy cestovateli se představí Michael Fokt, Viktorka Hlaváčková, Karel Štěpánek, Veronika Šubrtová alias Weef, Pavel Daněk, Lukáš Socha, Tomáš Vaňourek a další.

A co zajímavého vás ještě čeká? Vedle představení více jak padesáti předních značek fotografické techniky a příslušenství se můžete těšit na možnost volného fotografování exotic a glamour modelek a slavnostní vyhlášení výsledků fotografické soutěže FOTOTALENT 2019.

Podrobné programové schéma a informace k jednotlivým akcím naleznete na webových stránkách www.fotoexpo.cz. Základní vstupenku za zvýhodněnou cenu zakoupíte v předprodeji za 290 Kč. Předprodej vstupenek zajišťuje GoOut.cz. Sledujte také aktuální dění na  facebooku a instagramu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..