Soutěž o video software Vegas Movie Studio Platinum 9 Pro Pack

Vegas Movie STUDIO PLATINUM PRO PACK nyní posouvá video a audio tvorbu ještě dál. Byly přidány nástroje pro ozvučování na profesionální úrovni a více video efektů a prolínaček. Tato výkonná sada obsahuje vše potřebné k editaci videa v téměř jakémkoli formátu, včetně vysokého rozlišení (high definition). PRO PACK má integrované nástroje pro pokročilou video kompozici, barevnou korekci a míchání prostorového zvuku 5.1. Použijte Sound Forge AUDIO STUDIO software pro přesnou editaci audia a CINESCORE STUDIO software k vytváření royalty-free soundtracků během několika minut. Oba tyto programy jsou součástí balení PLATINA PRO PACK.

Vlastnosti navíc u Vegas Movie Studia Platinum 9 Pro Pack

* Obsahuje software Sound Forge Audio Studio
* Obsahuje témata Pro Pack Cinescore Themes
* 106 NewBlue® efektů a 3D přechodů
* Obsahuje 1001 zvukových efektů Sound Effects

Vegas Movie Studio Platinum 9 Pro Pack je novinkou z října 2008. Podrobnější popis vlastností programu najdete zde.

Naše soutěžní otázka zní: “Jaký je rozdíl mezi programy Vegas Platinum 9 a Vegas Platinum Pro Pack 9?”

Sponzorem soutěže je společnost ERPEA, autorizovaný distributor softwaru pro zpracování videa a audia. Více na http://www.erpea.cz

Své odpovědi zasílejte na redakce@artmagazin.eu do 31.03.2009.

Vylosovaný výherce získá Vegas Movie Studio Platinum 9 Pro Pack a tričko firmy Sony.

Jméno výherce  je  pan Luděk Jaroš z Jihlavy. Výhra 
mu byla zaslána poštou. Gratulujeme.

                                          

  
Výhoda PRO PACK

Program Pro Pack má vše, co Vegas Movie Studio Platinum Edition a ještě něco navíc. Kromě výkonné střižny HD videa, plug-inu Cinescore Studio pro tvorbu soundtracků, integrovaného DVD authoringu, vypalování Blu-ray disků a interaktivních Show Me How návodů, získáte navíc:

# software Sound Forge Audio Studio 9 pro dokonalou úpravu audia
# témata Pro Pack Cinescore
# 106 různých 3D prolínaček a Cartoon video efektů od 
   NewBlue® výrobce profesionálních video plug-inů
# 1001 zvukových efektů Sound Effects
       
Obsahuje software Sound Forge Audio Studio 9

Sound Forge® Audio Studio software je nejsnazší cestou k nahrávání, úpravě, kódování a masterování audia na PC. Nahrávejte téměř cokoli. Upravujte nahrávky a vyrovnejte jim úrovně zvuku, vystřihněte nežádoucí úseky anebo synchronizujte zvuk s obrazem videa. Digitalizujte a opravte vinylové a kazetové nahrávky.

3D přechody a efekty od NewBlue NewBlue FX

Pro Pack obsahuje plug-in Cartoon™ efektů a 106 různých 3D prolínaček od NewBlue®, vedoucího výrobce audio a video plug-inů. Ihned po instalaci jsou tyto nástroje přístupné přímo z oken přechodů a efektů v programu Vegas Movie Studio, čímž vám umožní nerušeně pracovat, aniž byste museli opouštět aplikaci.

1001 zvukových efektů Sound Effects

Tato kolekce obsahuje 1001 profesionálních zvukových klipů vysoké kvality k vylepšení audio a video projektů. Od explozí přes létající talířky až po strašidelné zvuky, tato royalty-free knihovna se dokonale hodí pro prezentace, reklamy, počítačové animace i webové projekty. Všechny zvukové efekty jsou dokonale střižené a digitalizované v CD-kvalitě a ve formátu WAV. Mimořádné audio, skvělá hodnota pro vás.

Témata Pro Pack Cinescore

Součástí Vegas Movie Studio 9 Platinum je také Cinescore Studio, které poskytuje rychlý a snadný způsob vytváření upravených royalty-free soundtracků a podkresové hudby k vašim projektům. Kromě Home Studio Soundtrack Pack, Vol. 1, který je rovněž součástí programů Vegas Movie Studio 9 a Vegas Movie Studio 9 Platinum, získáte s Pro Pack softwarem ještě speciální tématický balíček navíc. Ten obsahuje vzorky různých žánrů a variací a tím ještě více rozšíří možnosti vaší hudební tvorby.

    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..