Michael Bolton v Lucerně – prostě bomba…

Michael Bolton –
rodným jménem Michael Bolotin se představil se svou kapelou 15.11.2008 v pražské Lucerně. Jeho koncert byl nezapomenutelným zážitkem , nadarmo se opravdu neříká nejromantičtější hlas Ameriky.
Zpěvák a skladatel, kterého proslavily zejména pomalé rockové balady, které zpívá svým příznačným silným hlasem, je s více než 53 miliony prodaných alb a dvěma cenami Grammy pro nejlepšího zpěváka nejúspěšnějším umělcem současnosti.
Psal písně s Bobem Dylanem, skládal pro Barbru Streisand a Kiss, hrál na kytaru s B.B. Kingem a dočkal se samplu své písně Maybe Its The Power Of Love. Měl také možnost pracovat s opravdovými velikány:
Práce s tak mohutně inspirativními lidmi jako byli Ray Charles a Pavarotti, to je jako nadpřirozený zážitek. Prostě největší okamžiky mého života – řekl Bolton.
A tak velkým sálem Lucerny zazněly nejznámější hity z jeho alba ,
dále výběr z alba Bolton Swings Sinatra a píseň Luciana Pavarottiho – kde zpěvák právem zvedl ze sedaček v Lucerně celé obecenstvo.
Bolton, je dvojnásobný vítěz prestižní hitparády Bilboard Hot 100,
je šestinásobným držitelem amerických Music Awards a má hvězdu na hollywoodském chodníku. V roce 1993 založil nadaci Michaela Boltona na pomoc ženám a dětem.
Ivana Matysová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..