Fotografická soutěž o cenu ISIFA

Téma pro rok 2008: 60+
Zadání: Série barevných fotografií, ilustrujících život seniorů v Čechách nebo na Slovensku.
Více info a formulář přihlášky zde: www.czechpressphoto.cz

Uzávěrka CPP: 30. září 2008
Cena obnáší: 25 000,-Kč, možnost spolupráce s fotobankou isifa Image Service

Spolupráce isifa Image Service a Czech Press Photo

Naše firma se již druhým rokem aktivně podílí na soutěži Czech Press Photo. Udělujeme Cenu ISIFA. Každoročně je vyhlášeno téma Ceny, které zobrazuje některý z aspektů životního stylu v Čechách. První ročník naší ceny v roce 2007 měl téma Lidé, chaty a chalupy. Zástupci Isify vybrali sérii Chataři a chalupáři, Pardubicko, Liberecko, srpen – září 2007 fotografa Romana Vondrouše z České tiskové kanceláře.

„V letošním roce jsme se rozhodli pro téma, které se týká seniorů. Myslím, že rozhodně stojí za to, nahlédnout do životů našich starších spoluobčanů. Věřím, že právě takové téma autory inspiruje k neobvyklému zobrazení života seniorů v naší zemi“ sdělil Georg Hodek, majitel isifa Image Service.

Isifa Image Service

Multimediální agentura isifa Image Service vznikla v roce 1995 v Praze. Team ISIFY tvoří 36 profesionálů, kteří mají dlouholeté zkušenosti z oblasti fotografie. Naše firma patří na česko – slovenském trhu k nejvýznamnějším foto a film bankám. Poskytujeme nejen snímky z oblasti advertising a editorial, ale zajišťujeme také kompletní foto a video servis, vytvořený na míru pro konkrétního klienta. Isifa je od roku 2006 výhradním zástupcem agentury Getty Images pro Českou a Slovenskou republiku. Getty Images je celosvětovým leaderem a distributorem v oblasti vizuální komunikace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..