Do Afriky za divokými zvířaty

Do Afriky za divokými zvířaty
Fotografický workshop s Rostislavem Stachem
s Pangeotours
\"\" 

Dopřejte si pravé fotografické hody. Vydejte se s námi na 20 dnů na nejfotogeničtější místa jižní Afriky. Navštivte proslulý národní park Etosha. Nechte se ohromit hukotem Viktoriiných vodopádů. Usínejte bok po boku s hrochy v nejkrásnějším národním parku jižní Afriky – South Luangwa. Všechna místa, která navštívíme, jsou pečlivě vybraná, aby uspokojila požadavky i těch nejnáročnějších fotografů. Po celou dobu zájezdu vás bude provázet zkušený profesionální fotograf divokých zvířat Rostislav Stach, který vám bude během kurzu předávat svoje mnohaleté zkušenosti s fotografováním divočiny. S jeho pomocí a fotografickým potenciálem africké divočiny si každý z vás domů přiveze fotografie, nad kterými budou všichni žasnout.__Hotelbus vám poskytne dostatečně komfortní způsob přepravy mezi jednotlivými lokalitami a odpovídající zázemí během cesty. Naši zkušení a profesionální řidiči jsou zárukou bezproblémového průběhu celé cesty.

1. – 2. den: odlet z Evropy do Afriky
3. – 4. den: Národní park Etosha. Obrovská stáda divoké zvěře stahující se k napajedlům jsou ideálním objektem pro vaše denní i noční fotografie. Typická stepní krajina s občasnými stromy je jakoby stvořená pro fotografování při západu slunce.
5. – 7. den: Delta řeky Okawango. Rozlehlá delta je unikátním prostředím pro výskyt nepřeberného množství vodního ptactva. Podnikneme pěší výlety a budeme se plavit na tradiční kánoi mokoro.
8. – 9. den: řeka Chobe. Výlety lodí, kdy můžeme jako ledoborec rozrážet stáda hrochů. Toto místo se pyšní největším výskytem těchto velkých savců. Jejich dovádění ve vodě i na souši se stane vděčným cílem pro vaše snímky. Národní park Chobe je také proslulý hojným výskytem slonů.
10. – 12. den: Viktoriiny vodopády. Impozantní vodopády navštívíme z území Zambie i Zimbabwe, abychom si mohli najít ten nejlepší úhel pohledu na tento unikátní přírodní úkaz, nejdelší vodní kaskádu na světě. Pro zájemce je možné fakultativně zorganizovat let vrtulníkem.
13. – 14. den: přesun do Lusaky a následně do parku South Luangwa.
15. – 18. den: Zakotvíme v nádherném kempu na břehu řeky Luangwy. Přímo z kempu můžeme pozorovat odpočívající hrochy, z nichž mnozí pak po setmění za námi zavítají přímo do kempu. Kemp je výborně vybaven, čisté sociální zařízení je samozřejmostí, vedený je anglickým personálem. Dále disponuje připojením k internetu a příjemným barem a restaurací na večerní posezení. Dny strávené v Luangwě se ponesou ve znamení celodenních safari. Jídlo je zajištěno formou pikniku. Tím šetříme čas na přesuny zpět do parku a strávíme tak maximum času uprostřed divočiny. Celý den nás bude provázet zkušený a osvědčený místní průvodce, který je připraven splnit naše individuální přání.
19. – 20. den: odlet Lusaka, návrat do Evropy

Cena zahrnuje: kurzovné workshopu, letenku, dopravu hotelbusem včetně plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, hotelu či kempu, služby technického doprovodu, vstupy do parků, náklady na safari, pojištění CK proti úpadku, cestovní pojištění, po
Cena nezahrnuje: nápoje kromě čaje k snídani, místní odletové taxy, dopravu z místa bydliště na letiště, volitelné fakultativní výlety (helikoptérou nad Viktoriinými vodopády apod.).
Odjezdová mista: České Budějovice, Praha
Kapacita workshopu je omezena na 12 osob!!!
Vzhledem k omezené kapacitě osob, k nutnosti zajištění víz a rezervačním podmínkám leteckých společností doporučujeme, abyste svou účast zarezerovali nejpozději do 21.7.2008!!!!!!
Účast na workshopu si zarezervujte na stránkach www.pangeotours.com nebo na telefonním čísle +420 386 359 321
Cestování hotelbusy CK Pangeotours, a.s. je velmi pohodlné a bezpečné. Podrobné informace o firmě naleznete na www.pangeotours.com.

Termín: 24.9. – 14.10.
Cena: 99.900,-
Přeprava: Hotelbus CK Pangeotours, a.s., safari – speciální vozidla
Ubytování: Hotelbus CK Pangeotours, a.s., místní hotely a kempy

Rostislav Stach je fotograf, jehož jméno je synonymem pro vynikající fotografie volně žijících zvířat. Je autorem nádherné publikace o fotografování s názvem „Fotolovy – naučte se fotografovat dobře zvířata v přírodě“. Jedná se rozhodně o nejlepší publikaci tohoto druhu, která vyšla v češtině. Více o Rostislavu Stachovi naleznete na jeho webových stránkách – www.fotolovy.cz.
„Dovolím si navíc tvrdit, že tato kniha je jako jedna z velmi mála původních českých knih o fotografii srovnatelná i v celosvětovém měřítku a na místě autora a vydavatele bych se velmi vážně zamyslel nad případnou možností vzniku anglického překladu, úspěch i mimo ČR se mi vůbec nezdá být nemožný. Kniha si podle mě plně zasluhuje mediální pozornost, kterou její vydání vzbudilo. _Celkové hodnocení každopádně zní “vysoce doporučeno”!!!
Z recenze Tomáše Hrubého na

www.paladix.cz/clanky/fotolovy-naucte-se-fotografovat-zvirata-v-prirode.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..