Alena Šustrová: Hudba v objektivu

SMART GALLERY Španělská uvádí v prostorách CaféBaru2, Španělská 2, Praha 2 výstavu fotografií Aleny Šustrové s názvem Muzika v objektivu.

Výstava je k vidění od 2.3. do 4.4.2009 vždy v pondělí až pátek od 10 do 20 hodin.
Zajděte na dobrou kávu s prima muzikanty na černobílých fotografiích. Pokud tady zmíněné muzikanty nenajdete, na příští „muzikantské“ výstavě, která se bude konat 13. 2. – 15. 4. 2010 v Galerii Čerťák na Tmani, už určitě budou. A mnozí další. Možná ne tak známí, rozhodně ale velmi zajímaví. Pro oči i pro uši …

Více na www.smartgallery.cz a na webu fotografky http://www.alenasustrova.cz

Z vyznání autorky:
Prvního muzikanta jsem vyfotila v září 2007 na Berounských Letorostech. Od té doby nechodím na koncerty bez fotoaparátu, byla by to pro mne jen poloviční „zábava“. Díky focení jsem měla spoustu možností poznat tyto muzikanty osobně a byla to většinou velmi příjemná a mnohdy opravdu překvapivá setkání. Třeba při focení Viléma Čoka v koupelně šatny discobaru U Jelena, kdy jsem zjistila, že to vůbec není ten blázen z jeviště, ale naopak velice vstřícný a galantní muž, který má v hlavě všechno velmi dobře „srovnané“. Při focení Radůzy, která málokdy poskytuje rozhovory a já jsem měla to štěstí povídat si s ní při kojení jejího synka o přestávce berounského koncertu. Při focení „na zakázku“ Štěpána Raka po jeho koncertu, kterého jsem nejprve nechala převléknout z koncertního oděvu do civilu a po zjištění, že jeho košile je kostkovaná, ho unaveného a hladového donutila převléknout se zpět. Při focení „smyčcové sekce“ Havelkových Melody Makers, kteří na mě do objektivu dělali opičky a já se tak nedobrovolně stala dalším bavičem v sále.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..