1. října 2022 vyšla nová studiová deska Yogi Rulez

1. října 2022 vyšla nová studiová deska Yogi Rulez

Yogi Rulez  ( foto archiv )

1. října 2022 vyšla nová studiová deska Yogi Rulez – výherce historicky prvního ročníku Startéru na Radiu Wave v roce 2007, který v minulosti spolupracoval se zpěvačkou Janou Fabiánovou, jazzovým vibrafonistou Radkem Kramplem, raperem Janem Pospíšilem (Navigators, Android Asteroid), baskytaristou Matějem Havlíčkem nebo hobojistou Severočeské Filharmonie v Teplicích Františkem Bublíkem.

Třicet let domácích hudebních seancí a kreativní duševní očisty vyústilo konečně v první oficiálně vydané studiové album Time Goes By. Dvaačtyřicetiletý otec dvou dětí přichází s velmi osobní a sebevědomou sólovou nahrávkou balancující mezi oduševnělou elektronikou a klidnými triphopovými beaty. Velmi silně se inspiruje v současném jazzovém zvuku. Doménou nové desky Yogi Rulez jsou nálady, atmosféra, emoce a zcela svobodný tvůrčí proces. V rámci hudební produkce ušel Yogi dlouhou cestu od elektronické hudby k více organickému až pseudoakustickému zvuku. Jednotlivé skladby jsou výsledkem zvukových koláží, vrstvení hudebních nápadů a experimentů. Celá nahrávka stojí na volné improvizaci a jejím následném zpracování do abstraktních struktur. Zpomalte na chvíli, přichází velký klídek.

Čistě instrumentální studiový počin, za kterým stojí Stanislav Puffler, je k dispozici na digitálních platformách a kromě toho vychází také v exkluzivní limitované edici na CD. Více informací o Yogi Rulez najdete na webu yogirulez.com nebo sociálních sítích umělce.

 

 

 

OHLASY NA DESKU

Dlouhohrající deska obsahuje celkem deset zcela různorodých instrumentálních skladeb, na nichž se autor blýsknul jak za klávesovými nástroji tak za bicími a výsledek je dotažen k dokonalosti, zaujme hravostí i často nepředvídatelnými zvraty a plejádou hudebních překvapení s naprosto orginální recepturou.” Myclick (Radio 1, Celá recenze na Techno.cz)

Ta deska je fakt moc pěkná, povedla se ti a budu jí s radostí hrát!” Stanislav Zima (Radio 1)

Geezus. AMAZING TUNES. Exceptional stuff bruv. Congrats” MAGZ.FM (Philadelphia, USA)


ODKAZY NA STREAMY NOVÉHO ALBA

https://open.spotify.com/album/1bfDLSgDLRYlrxyvbmZF5U
https://music.apple.com/album/time-goes-by/1643673355

COVER ALBA :

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..